Tasarım Fikri

Çamur havuzları zemin suyundaki zehirler çözülüp bitkiler tarafından alınır ve hücrelere dağılır. Tarım ürünlerinin  artık uzun vadeli dayanıklılığının olmayışının nedeni buradadır.Bu hücre zehirleri ile artan arı ölümleri ve diğer ölümler arasında bariz ilişkiler kurulabilir.

Yukarıda yer alan önemli mesajın geleceği Biohumin® ™ için bir fırsat olarak alınmıştır. Üretimi, çağdaş ve modern bir mimariyesi ile cephelerde kullanılan yerli ahşap Arı peteği görünümünde uygulamak amaçtır. Cam cepheleri ile şeffaf ifadesi olan doğa ile açık ilişki ve ürünün saflığını getirmek amaçlanmaktadır.

Dış cepheheler kendi biriminde yeryüzündeki tüm canlılar, arılar ve hücre yapılarının petek yapısını oluşturur. Bu salonun fonksiyonel uygulama makinesi (maks. 4 üretim hattı), hammadde depolama alanı yanı sıra pazarın teslimatı için yüksek raflı depoda nihai ürünün (Biohumin® ™) depolanması ile birlikte geniş çaplı bir üretim hattına sahiptir.

Raf depo yüksekliği, geniş bir koridor 3.25 m¹ 5346 palet ile palet bir dizi barındırabilir. 2.00 dar bir koridorda m¹ paletler sayısı 1344 adet artar.

Kotaj + 7,20 asma katlar olarak planlanmıştır.

Burası ofis / depolama / araştırma laboratuarı olarak yanı sıra çalışanlar için soyunma odaları olarak kullanılmaktadır.

Uzunlamasına cephede ürünü araştırma ve geliştirme için bir sera olarak hizmet vermektedir.